• Menu

  • Restaurace

  • Kontakty

Burger King logo
Objednávka
Polaroid Whopper

Království Whopperu

Whopper je náš kultovní burger, který debutoval již v roce 1957. Hovězí grilované na živém ohni, čerstvý křupavý salát, šťavnaté rajče, čerstvě nakrájená cibule a nakládaná zelenina s majonézou a kečupem v klasické sezamové bulce. Dáte si 2, 3, 4, nebo možná až 5 šťavnatých hovězích patty? Have it your way, Whopper tak, jak ho máte rádi!

Šťavnatý kousek historie

Od otevření prvního Burger Kingu v České republice uplynulo již 15 let. První restaurace byla otevřena 25. listopadu 2008 v obchodním centru Metropole Zličín v Praze. Od té doby se naše síť restaurací nepřetržitě rozrůstala o nové pobočky například v Brně, Ostravě, Plzni nebo Liberci. Posledním dnem letních prázdnin 2023 jsme načali již čtvrtou desítku restaurací BK a v následujících měsících rozhodně nebudeme zpomalovat. Nově budeme například v Hradci Králové, Frýdku-Místku nebo Jihlavě, zároveň ale budeme také posilovat svou pozici v Praze, v Brně a dalších velkých městech.

Polaroid Czech
Polaroid Plant

Zelená strana síly

I když v oblasti burgerů nejsme žádní zelenáči, chceme svým královským způsobem reagovat na požadavky měnícího se světa. Vycházíme vstříc potřebám našich hostů a neustále rozvíjíme naši rostlinnou nabídku. Ve spolupráci se The Vegetarian Butcher se nám podařilo uvést na trh bezmasou variantu našeho vlajkového Whopperu, nugetek nebo burgeru Long Royal. Vyzkoušej naši řadu Plant-Based a přesvědč se, že rostlinná jídla můžou být stejně chutná a přinášet stejně potěšení jako tradiční masitá. Objev novou dimenzi chuti a připoj se ke hnutí ve prospěch zelené budoucnosti!